Про нас

О нас

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Телеметрія

Звичайно у нас видається роздруківка після кожного заїзду

Навчимо кататися всіх!

Чекаємо Вас!

Всім удачі і перемог!


SkyMall Karting Kiev

Український картинг рухається в правильному напрямку.

Якщо кілька років тому від пропонованих в Україні картiв часто було тільки назва (підкручені, перероблені або взагалі саморобні машини), то сьогодні нові гравці в цій сфері розваг кажуть впевнене «ні» низькiй якості.


Наша мережа Картинг-клубів працює вже понад 7 років. Почалося все в Одесі, далі Черкаси, Дніпро, Полтава, Київ.

У Києві ж траса офіційно відкрилася 1-го квітня 2015 р.

Почалося ж усе з невеликої території в ТРЦ Караван і довжиною треку в 350м. Але через недовгий час, ми даємо Вам можливість випробувати нову, розширену трасу довжиною в 600 м. і шириною 8м, де можуть одночасно змагатися 12 картiв:

  • 8 дорослих карта SODI GT5 MaxTuning HONDA GX200 (мін.рост 1.45м) - без обмежувача!
  • 4 дитячих карта Sodi FunKids Honda160 (зрiст від 120см),

які зроблять швидкісне захоплення дитини максимально безпечним.

Більш того, якщо ви все ж хочете прищепити дитині деякі професійні навички - поспішайте записуватися в школу картингу.

На базі картодрома вашою дитиною займеться справжній, спеціально запрошений професіонал.

Траса містить технічні повороти і розвороти на 180 градусів , які будуть цікавими як для новачків, так і для досвідчених пілотів.

2015г.-2018. Картинг відкритий і розташований на парковці ТРЦ Караван.

В 2019году з технічних причин ТРЦ Каравану (закрився на реконструкцію), ми переїхали в ТРЦ SkyMall, але в Караван ще повернемося)

2019-2020г Літній сезон картинг клубу в ТРЦ SkyMall

З 01.01.2020г - Початок роботи цілорічного картингу під куполом (взимку ) і на свіжому повітрі (влітку) на території ТРЦ SkyMall (парковка SkyFamily Park)

У наших картинг-клубах роблять ставку на якість. Карти, шоломи, і інше обладнання купуємо безпосередньо у визнаних європейських виробників. Перш за все, варто згадати, звичайно, машини. SODI GT5 - це світова зірка лінійки картів, всесвітньо відомого французького виробника. До слова, на сьогодні близько 70% картодромов в Європі використовують карти компанії SodiKart. Для машин в наших картинг-клубах це всього лише третій сезон в експлуатації, так що вони практично в ідеальному стані. Не підкручені, не перероблені карти дадуть максимально правильний гоночний досвід.

Також в картинг-клубі є приємне, затишне, тепле і комфортне місце для відпочинку і очікування, де можна повноцінно відпочити, випити різноманітні кавові напої з професійної кава-машини, натуральний або пакетований чай, або ж прохолодні напої.

Місце ідеально підійде не тільки для одноразового відпочинку з друзями, але і для проведення корпоративів, днів народжень та інших свят життя. Для таких цілей не гріх і організувати аматорський турнір і орендувати повністю картодром на будь-який для Вас час.

Наш фiлiал


karting-cherkasy.com.ua