У зв'язку з введенням локдауну в м.Київ, Картинг-клуб НЕ ПРАЦЮЄ з 20.03 по 23.04

Але у вас є можливість придбати квитки online зі знижкою -50% в період карантину

Наші карти Sodi GT5 Honda GX MaxTuning (Франція)

Наші карти Sodi GT5 Honda GX MaxTuning (Франція) SODI GT5: НА ОДНЕ ПОКОЛІННЯ ПОПЕРЕДУ
Оптимізована версія карта Sodi GT4, карт SODI GT5 є самим
доведений і ефективний з існуючих на ринку. Новий строгий дизайн і
елегантність ліній, надійність і безпека.
Регульовані педалі, система газ / гальма, максимальна швидкість - 75 км / г.

Траса довжиною 300м і шириною з технічними поворотами і розворотами на 180 градусів, які будуть цікавими як для новачків, так і для досвідчених пілотів.
Розміщення:
Ми знаходимося за ТРЦ SkyMall
парковка (біля SkyFamily Park)
Приїдь і отримай максимум задоволення! 


Подiї

ПОСТІЙНО ПРАЦЮЄ ШКОЛА КАРТИНГУ ДЛЯ ДІТЕЙ!

Аматорські змагання!
Наші основні переваги

Все, що потрібно для гонки!

Широка гоночна траса довжиною до 600м з технічними поворотами і кращі прокатні карти Sodikart GT від світового лідера, французької компанії Sodi, з надійними моторами Honda GX без обмежувача тільки у нас! Відчуй різницю і стань нашим постійним клієнтом!

Все, що потрібно для задоволення!

Комфортна зона очікування і привітний персонал. Прохолодні напої і прекрасний вид на трасу із змінною конфігурацією.

Все, що потрібно для перемоги!

Екіпірування та автотовари від кращих виробників Sparco, Alpinestars, Bell, Stilo, Bumper, AIM для картингу, ралі, кільцевих гонок, драга і дріфту для Вас в наявності і під замовлення! Широкий вибір рукавичок, підшоломників, шоломів, комбінезонів і взуття, а так само аксесуари для тюнінга.

Дитячий картинг

Надамо можливість зробити перші кроки в цьому захоплюючому виді спорту картинг. А для кого картинг це розвага, отримаєте задоволення разом з Вашими дітьми у нас в клубі. Це незабутні враження і класні фотки про яскраві враження.

Дорослий картинг

Набридли ПДР і пробки, приходьте і випустіть пар в чесній боротьбі без світлофорів і загрози для оточуючих. Повірте, тут є чому повчитися, незважаючи на розмір. Думаємо Ви вже знаєте, що розмір не головне ...)

Клубні гонки

Слідкуйте за календарем подій, і у Вас буде можливість взяти участь в гонці з найсильнішими суперниками. Тут важливі всі фактори, дух, настрій, підготовка і звичайно ж удача. Відчуй екстремальний драйв і стань кращим. Впиши своє ім'я в сторінки історії свого міста.

Корпоративний картинг

Найкраща можливість згуртувати колектив в боротьбі з конкурентами на нашій трасі! Немає конкурентів? Тоді не пропустіть можливість обігнати головного фінансиста або навіть самого директора! Показати пілотаж бухгалтеру і здивувати секретарку! Подивіться, що творять за кермом Ваші співробітники ?! Це заряд позитиву на весь рік!

Наш фiлiал


karting-cherkasy.com.ua